Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE-ÁJK...

Mi a véleményetek az ELTE-ÁJK FEB érettségi felkészítő tanfolyamáról? Megéri oda járni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Néztem az oldalukat és nekem szimpatikusnak tűnik, viszont árak nincsnek kiírva. Járt oda valaki esetleg, aki tudna mondani véleményt, illetve, hogy mennyibe kerül tantárgyanként a tanfolyam?

2022. szept. 18. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában nagyon jók, érdemes járni. Mindegy mennyibe kerül, olcsóbb, mint ha nem vesznek fel.
2022. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem jártam, de az egyetemi társaim, akik igen, ők dicsérték.


Árakat nem tudok, de ennyi év távlatában már úgysem lenne releváns, azt viszont gondolom, hogy a színvonala nem romlott le.

2022. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól hallottam, a két tantárgy összesen 25 ezer forint egy évre (félévre?). Ha belegondolsz, abszolút nem drága.
2022. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!