Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki volt már az ELTE...

Valaki volt már az ELTE valamelyik érettségi felkészítő tanfolyamán? Ha igen, milyen véleménnyel van róla? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Főként magyar és töri iránt érdeklődöm, mert valszeg e két tárgy fog majd számítani a felvételin, de mások is írhatnak!

2016. febr. 5. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársam járt hozzájuk pont ebből a két tárgyból, mindkettőből jobb érettségit csináltam nála. Szerintem nem ezen múlik. Mondjuk én egy erős gimibe jártam, megkaptuk a szükséges felkészítést. Ha úgy érzed, hogy neked kell valami plusz, akkor ártani nem árthat.
2016. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ÁJK-s FEB-re gondolsz?

Nem rossz dolog, én sosem voltam ott, csoporttársaim voltak tagjai annak a diákszervezetnek. Valójában joghallgatók végzik a felkészítéseket magyarból és töriből. Lehet hogy hasznos, meg vicces eseményeik vannak, érettségi szempontjából nem tudom mennyire éri meg. Akár egyedül is jól fel lehet készülni azokra, de ha nem vagy autodidakta akkor lehet hasznos.

2016. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont arra!
2016. febr. 5. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Töriből mehetsz a BCE felkészítőjére a Studium Generalehoz. Az jó és ingyenes. Meg nekik van on-line formában is.
2016. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!