Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elengednétek a gyereketeket...

Elengednétek a gyereketeket Szlovákiába?

Figyelt kérdés
Mennének osztállyal kirándulni pályázattal, mindent fizetnek, csak költőpénz kellene, de azt momdják, ott utálják nagyon a magyarokat. Vagy mégsem, ha oda viszik őket? Féltek nyilván a gyerekem, de nem szeretném megfosztani egy élménytől (ha ez valóban az), de azt sem szeretném, hogy atrocitás érje. Esetleg akinek volt kint a gyereke, ő mennyire élvezte?

2022. szept. 24. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is voltam Szlovákiában, semmi negatív élményem nincs, sőt, van is kitéve a falra egy kép onnan pont velem szemben :D Senki nem nézett ferde szemmel, pedig végig magyarul beszéltünk (kivéve a a mekiben, ott angolul rendeltünk persze). Semmi baja nem lesz :D Velük gondolom tanár is megy, mi csak ketten voltunk az egyik barátnőmmel :D
2022. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ugye nem komoly a kérdés? Mitől félsz, hogy éjszaka rájuk gyújtják a szállást?
2022. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük meg kormányunknak a magyarok xenofóbiáját.
2022. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor megnyugodtam. Ezek szerint akkor csak túlzások ezek, amiket hallottam.
2022. szept. 24. 17:10
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ Szlovákián belül hol, én ebbe a hónapban 2x is kinn voltam és végig magyarul dumáltam mindenkinek, elég sokan tudnak.

Ott is ami veszélyes kb a cigányok...

Plussz amikor középsuliba voltam mi is voltunk osztálykiránduláson szlovákiába, nekem speciel jó élmény volt.

Szóval én egyáltalán nem felteném

2022. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A lányomék voltak Szlovákiában Határtalanul pályázat keretében, nagyon jól érezték magukat. Nem kell mindent elhinni amiket más országokról terjesztenek.
2022. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki Nagy Magyarország pólóban vagy magyar zászlót félkatonai öltözetben lengetve megy Szlovákiába, az talán kihúzhatja a gyufát. De aki nem provokál, az semmi atrocitásra nem számíthat Szlovákiában.
2022. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én Szlovákiában élek már 23 éve és eddig senki nem vert meg.
2022. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez xenofóbia, olyanoktól hallom, akik utoljára 40 éve jártak ott, akik csak tótoknak titulálták a szlovákokat, és kifosztották a boltokat. Gyakran járunk Kassára és környékére, mindenki kedves, segítőkész akivel beszélünk, legyen az bolti eladó, pincér, vagy az utca embere.

Sajnos, úgy látom, Szlovákia már európaibb ország lett, mint Magyarország.

2022. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 egyetértek.
2022. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!