Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esély arra, hogy bejelenti...

Van esély arra, hogy bejelentik a digitális oktatást?

Figyelt kérdés
A rezsi miatt gondolom és ugy értem a közlönybe benne van hogy bármikor el rendelhetik, nem viccből rakták bele, Orbán már hangoztatja hogy Brüsszeli szankciók miatt vagyunk szarba ergo erre rá fog mindent, és tudjuk hogy a kormányt nem erdekeli hogy nem működött, vagy hogy hogyan oldják majd meg!

2022. okt. 2. 00:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
#12 a "wazze" miért duplavé?
2022. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41%
A kovidról annyit, hogy 25 éves rendőr kollégám belehalt tavaly, én 40 évesen csak vért köptem kb. két hétig negyven fokos lázzal, a tüdőembólia határán egyensúlyozva..
2022. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%

#10 Szinte biztos vagyok benne hogy

a) Valamiféle elit magánkézen lévő FIZETŐS iskolát végezhettél


b) nem magyarországon végezted.ű


Magyarországon ezalatt a 11 év alatt sosem volt cél az hogy értelmiségi emberek legyünk illetve hogy az emberek tul nagy luxushoz juthassanak hozzá s fizujukból.


Nemrég létrejött az energiavédelmi törzs ennek következő lépés az oktatás valamilyen fokú háttérbeszorítása.

A covidnál is amint létrejött az operatív törzs lehetett digitálisra számítani.

Másrészt a téli szünet január 6. -án ér véget amely már egy eléggé komoly államcsőd beli idöszak lesz amúgy is, nem riogatni akarok de gyerekek készüljetek, lehet hogy a téli után katonák lesztek :(

2022. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

22.

Melyikőtök iskolás?

2022. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%

"#19 Te miről beszélsz? Az időseket oltották be a legelőször!"

2020-ról beszélek, amikor még nem volt oltás.

2022. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

"A tesztsorok vagy 600 kérdésből álltak, senki sem kapott a csoportból mégcsak hasonló variációjúakat sem. ... Higyjétek el ki lehet védeni az online puskázást is simán!"


Itt ez a könyv, mondjuk ez a tananyag egy évre. Online számonkéréssel szerinted mennyire "simán" lehetne előállítani belőle egy 600 kérdésből álló tesztsort úgy, hogy legyen benne nyelvtan is, szókincs is, hallott szöveg értése is, olvasott szöveg értése is, íráskészségi feladatok is, meg szóbeli is? Te mennyiért vállalnád és mennyi időd menne rá? Aztán ezt a munkamennyiséget mondjuk szorozzuk be 10-zel, mert ugye egy teszt csak egy év végi dolgozatra jó, és menet közben is kell osztályozni (tízzel szorozva még mindig csak havi egy jegy lesz, de jó, mondjuk az elég legalábbis adminisztratíve).

[link]

Szóval?

Szerintem amíg nincsenek eleve kész ilyen 600 kérdésből álló tesztsorok, addig messze nem elmondható, hogy "simán" megoldható. Az országos méréseken hosszú-hosszú évek óta dolgozik egy csomó feladatíró, mégis csak ott tartanak még mindig, hogy ugyanazt a mondjuk 4-5 féle feladatot látod a képernyőkön, amikor bemész a terembe, ahol a méréseket írja egy osztály, nem pedig minden gyerek képernyőjén mást.

2022. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
67%
Nincs.
2023. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!