Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az elso egy honapban eddig...

Ha az elso egy honapban eddig nem sokszor ultem le hatekonyan tanulni orvosin meg behozhatom a lemaradast?

Figyelt kérdés
Az elso 1-2 heten nem tudtam nemet mondani a bulikra, azota pedig barhanyszor ultem is le valami mindig elvonta a figyelmem es a mentalis allapotom sem volt tul jo. Elsoeves vagyok, es aggodom hogy tudom e vajon potolni a lemaradast. (SZTE) Szerintetek lehetseges?

2022. okt. 2. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem a lemaradás a gond, hanem hogy nem múlt el ez a figyelemzavarod máig sem.
2022. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyk-zàs helyett most rögtön leülsz, és tanulni kezdesz, és tudatosítod magadban, hogy vagy tanulsz, vagy kibuksz.
2022. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Most azonnal ülj le és nyomasd ezerrel.
2022. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ne nagyon hallgass azokra, akik szerint az első félév laza és át lehet bulizni. Ők azok, akik ki fognak bukni.
2022. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Objektíve az első félév a legkönnyebb, viszont sok új dolog miatt okozhat problémát. Anatómiát tanuld, mert nem fog menni az hogy bemagold vizsgidőszakban az egészet. Vissza lehet hozni, én már 5. féléve csinálom ezt, csak én általában 3 héttel vizsgaidőszak előtt szoktam elkezdeni (de nagyon fosatósak így a vizsgák úgyhogy nem ajánlom)
2022. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!