Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolcon melyik a legjobb/leg...

Miskolcon melyik a legjobb/legerősebb középiskola?

Figyelt kérdés
Melyik gimnáziumról tudnátok jó tapasztalatokat mondani? Gyermekem tovább tanulása miatt kérdezem.

2022. okt. 3. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Földes?
2022. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Tessék! Te is ráguglizhattál volna!


[link]


"A Herman a harmincadik, a Fényi a hatvanhatodik, a Földes pedig a hetvenötödik helyen áll a HVG 2022-es középiskolai rangsorán."

2022. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen visszatekintve az iskolai éveimre, annyit mondanék, hogy a legerősebb nem feltétlenül egyenlő a legjobbal. Ha reális közelségben van több, elvileg jónevű iskola, akkor én a szimpátia, felszereltség, ápoltság, tapasztalatok alapján döntenék, nem száraz rangsorok alapján. Ha van nyílt nap, érdemes rájuk elmenni. Mert hiába van erős és jó iskolának kikiáltva egy suli, a matektanár/továbbtanulós tárgy tanára/egyéb érettségi tárgy tanára meg ugyanúgy lehet pont a te gyerekednek rossz. Én egy rangsor alapján top 20-as budapesti gimibe jártam, és az összes tanárom az érettségi tárgyaimból nagyon rosszak voltak. Az osztályközösség meg még inkább rossz volt, meg sem említve már az osztályfőnököt.
2022. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a Földesről tudok véleményt mondani, az nagyon jó.

A HVG-rangsort nem kell komolyan venni, évek óta nem képesek különválasztani a nappalis érettségizőket a felnőttképzésen részt vevőktől, így amióta utóbbiak képzését is felvállalta a suli, azóta van ilyen 70. hely körül, anélkül top 10-ben volt.

2022. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!