Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Középiskolába mik a...

A Budai Középiskolába mik a legerősebb tagozatok, és mik a leggyengébbek?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy az elso a kettanos angol ..Es utana??

Es mik a leggyengebbek?



2016. márc. 6. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Angol kéttan

2. Sima angol

3. NYEK angol

4. EU tagozat

5. NYEK spanyol

6. Természettudományi

7. Média

8. NYEK német

9. Informatika

10. Töri

11. Kereskedelmi Szakközép

12. Közgazdasági Szakközép


Kb. így. De lehet egy-két helyen változás, de kb. ilyenek az erősségeik sorrendben.

2016. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

De elvileg iden a nemet nyek es a spanyol nyek egyben lessz..Akkor a spanyol resze ertelmesebb lessz mint a nemet??

Amugy en a nemetes osztalyba akarok menni:)

2016. márc. 6. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden évben egy osztályban van a német NYEK meg a spanyol NYEK tudtommal, szóval a csoportokat nem vonják össze, csak az osztály van együtt.

Nem úgy értettem a "rangsort", hogy melyik rész értelmesebb, hanem hogy hol jobb a nyelvoktatás. És szerintem a spanyol nyelv oktatása a Budaiban színvonalasabb, mint a német oktatás.

2016. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

En sem ugy gondoltam hogy a csoportokat vonjak ossze hanem az osztalyt, csak rosszul fogalmaztam:/

Azert remelem a nemet is jo lessz:)

Amugy miert vonjak ossze oket??

Mert pl.a honlap errol semmit nem ir hogy egybe szoktak vonni..En par napja hallottam

2016. márc. 6. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert gondolom csak fél osztályt indítanak. A középiskolában indított osztályok létszáma meg 28-36 fő szokott lenni. Az adott intézményt nem ismerem, én az ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium tanulója vagyok, nálunk például 4 négyévfolyamos tagozat indul és ez alkot 2 osztályt.
2016. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!