Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Keleti Károly...

Vélemények a Keleti Károly közgazdasági technikumról. Esetleg aki odajár tudna mesélni?

Figyelt kérdés
Ki néztem magamnak azt az iskolát mert megtetszett. Közel is van ott van az amit szeretnék tanulni és igen kb ennyi. 26.an megyek nyílt napra, de addig is szeretnék véleményeket. Diákokról, tanárokról, oktatásról és hogy mennyire nehéz oda be kerülni?

2022. okt. 5. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Közgázba ilyen helyesírással nem lesz könnyű...
2022. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neharagudj hogy nem írtam mindent helyesen.
2022. okt. 9. 20:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom mit rontottam el nem raktam vesszőket?
2022. okt. 9. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

"nem tudom mit rontottam el nem raktam vesszőket?"

Az a legkevesebb...

Kisbetűvel írtad, ami nagybetűs, egybe írtad, amit külön kellett volna és külön, amit egybe, pontot tettél kötőjel helyett, kérdőjelet pont helyett.

2022. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom de amúgy a lényeget le szűrted annyi a fontos❤️
2022. okt. 20. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

leszűrted

egy szó

2022. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van esti tagozatuk? Ha nappalira akarsz átmenni, mire vársz? Már október van. Ha nem igyekszel, csak különbözeti vizsgák árán fognak átvenni (ha egyáltalán...).
2022. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A bekerülés eléggé könnyű, roszabb pontokkal is simán felvesznek ide bárkit. Pont az előbb említett indok miatt az osztályközösség nem éppen a legjobb.

A tanárok igen kicsi része veszi emberszámba a diákokat.

Nagyban függ attól, hogy hogyan is erzed magad majd itt, ha esetleg idejössz, hogy milyen osztályfőnököt kapsz.

Az oktatás informatikából és angol nyelvből a legjobb, mivel itt van a legtöbb "értelmes " és a tudását megfelelően átadó tanár.

Amit még érdemes tudni az iskoláról, hogy kb. semminek nincs következménye.

2022. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!