Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan középiskolai gyakorl...

Eger macska kérdése:

Van olyan középiskolai gyakorlati hely ahol nem hajtsák ki a belem?

Figyelt kérdés
Kőművesnek tanulok de nem azt mutassák hogy hogyan rakjam a téglát hanem hogy hordjam a helyére őket, sittet hordjak, zsalukövet hordjak csak hogy ma se mentem mert nem bírom az ilyen nehéz fizikai munkákat...
2022. okt. 6. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tanulsz kőművesnek, ha nem akarsz fizikai munkát végezni? Papnak sem az megy, aki nem bírja a tömjénfüstöt...
2022. okt. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne akkor más képzést nézned, mert a kőműves pont egy nehéz fizikai szakma. Szerinted, majd ha kimész dolgozni egyszer valakihez, majd helyetted más elpakolja a sittet, odaviszi neked a téglát, hogy neked csak elhelyezned kelljen, stb.?
2022. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én falat húzni, vakolni, szigetelést rakni szeretek de sittet hordani meg ilyeneket nem... Itt gyakorlaton mások után pakolok amiket ők nem csinálnak meg
2022. okt. 6. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a gyakorlat, pláne az eleje gyakran arról szól, hogy a diákkal végeztetik a kulimunkát.

Ettől függetlenül igaza van az első kettőnek, kőművesként ez is a te dolgod lesz amíg nem jutsz odáig, hogy legyen egy segéded. Mondjuk egy diák, akire rátolod a rossz feladatokat.:)

2022. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha ott hagynám és mennek peknek vagy lakatosnak?
2022. okt. 6. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ott is ez lenne?
2022. okt. 6. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mehetnél pl nyelvtantanárnak.
2022. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlaton valószínűleg ott is ez lenne. Nem tudom, mit csinál pontosan egy pék vagy egy lakatos (mármint nem tudom, hogy egy átlagos napja miből áll), de gondolom ott is vannak nehéz dolgok, amiket odébb kell vinni + mindkettő erősen állómunka, a pék ráadásul korán kezd. Ha ezt nem bírnád, felesleges belekezdeni.
2022. okt. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!