Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 5. szakmai évet lehet más...

Az 5. szakmai évet lehet más iskolában is elvégezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg 11.-es vagyok, és egy technikumba járok, turisztikát tanulok. A kérdésem az lenne hogyha 12. végén megvan az érettségi magyar-matek-töriből, akkor az 5. évet, amikor már csak a nyelvből és a szakmából kell érettségit tenni, azt elvégezhetem másik iskolában? Anélkül hogy mondjuk évet kelljen ismételnem.


Előre is köszönöm!

17/f



2022. okt. 9. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, de akkor ugyanezen a szakon kell maradnod. Bemész a kiszemelt iskolába a szüleiddel, és érdeklődsz, hogy van-e hely, át tudnak-e venni. Általában, ha van hely, akkor átvesznek. Sok sikert!
2022. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2022. okt. 9. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van hely, ahová menni, simán át tudnak venni, de szigorúan ezen a szakon kell maradnod.
2022. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!