Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mai budai iskolai késelős...

A mai budai iskolai késelős eset mögött vajon az áll, hogy a késelő diákot bullyingolták, és elege lett belőle?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 10. 16:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20: Én teljesen normális embernek tartom magamat. De 20 éve, fiatalabb koromban dolgoztam olyan munkahelyen, ahol elég keményen mobbingoltak, a végén már nyugtatókat szedtem, és voltak emberölési gondolataim az engem vegzáló kollégákra irányulva. Ha nem jön pont akkor egy leépítés, és küldenek el benne engemet is, ki tudja, mi történt volna. A rendszeres terrorizálás a legnormálisabb embert is bekattanthatja.
2022. okt. 15. 18:57
 22/23 anonim válasza:
100%
Hat szerintem meg nem. Aki normális, annak nincsenek ilyen gondolatai.
2022. okt. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22: Azért azt kötve hiszem, hogy amikor piszkáltak és megaláztak, te magadban végig azt az álláspontot tartottad, hogy nem haragszol rájuk.
2022. okt. 16. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!