Online érettségi?

Figyelt kérdés
Az összes esti gimi ahova jelentkeztem, azt mondták hogy mivel már szeptember után vagyunk, így nem tudnak felvenni. Alig 2 hét miatt. Mivel hogy már 23 éves vagyok, tényleg nem szeretnék még egy hosszú évet várni amíg jelentkezhetek, ezért keresnék olyat ahol...bármikor felvesznek. Valaki tud valamit? *Nagyon* nem szeretnék még egy évet várni.

2022. okt. 13. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen. A beiratkozási lehetőségek mindig jogvesztőek.

Jól értem, hogy nincs meg a 12 osztály, azért kellene beiratkoznod? Mert ha megvan, akkor "bármikor" jelentkezhetsz érettségire (nyilván olyankor, mint mindenki más), nem kell még külön tanfolyamra járni (de ártani nem árt).

Kifejezetten online oktatást nem nagyon kínálnak sehol, minimális szinten mindenhol be kell járni.

Az még egy nagy előny lenne, hogyha tudnánk, hogy hova valósi vagy, mert így még tippet is nehéz mondani.

Például Kőbányán a Zrínyi Miklós Gimnázium indít esti képzést, eléggé rugalmasak, talán még annyira is, hogy esetleg még oda felvennének, megoldanák valahogy.

2022. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, még nincs meg a 12. osztály sajnos, ezért volna szükségem a gimire. Igazából szlovákiai vagyok, ezért is akartam online mert személyesen picit körülményes lenne, de igazából megoldanám. Főleg ha hetente 2x kell bejárni, nem volna gond. Köszönöm az ajánlatot, felkeresem a Zrínyi Miklós Gimnáziumot.
2022. okt. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!