Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levonhatják egy puskáásért a...

Levonhatják egy puskáásért a magaviseletemet? Nagy balhé volt.

Figyelt kérdés
Puskáztam a telefonomról, elkaptak. Iskolai rendszabályzatban rögzítve van, hogy a telefont egy szekrénybe kell betenni, ennek ellenére a telefon nálam volt. 17 telefon volt a szekrényben a 25-ből. A tanár egy órát beszélt anyámmal, hogy s@gg vagyok. Az ofőnek is szólt.
2022. okt. 19. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszegtél egy rögzített szabályt, akkor annak vállalni kell a következményeit. Ha egyest kapsz és lerontják a magatartás jegyedet, akkor azt. Ilyen az élet. Később, felnőttként is számíthatsz majd arra, hogy szabályszegőként retorzió ér.
2022. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában ki is rúgnának az iskolából ezért...
2022. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Annyi eszed nem volt, hogy leadj egy 2., kamu telefont?
2022. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lett volna nekem jobb, ha leadok egy hamutelót. Max csak rontott volna a helyzeten. Amúgy már kaptak el puskázni általánosban föciből, ott rendes volt a tanár, nem szólt senkinek.
2022. okt. 19. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4.


Azért figyelt jobban a tanár rád, mert tudta, hogy nem adtál le telefont.

2022. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Óra közben nézte meg, hogy hány telefon van a szekrényben, miután elvette tőlem.
2022. okt. 19. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefon? Milyen ódivatú. Itt a tuti: [link]
2022. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, leronthatják a magatartás jegyedet.
2022. okt. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vállaltad a kockázatot. Ennyi. A magatartás-szorgalom jegye sehol senkinek nem számít, még egyetemi felvételinél sem. Egyébként, kár azon parázni, hogy miből mi lehet, mert nem tudod úgysem megjósolni. Ha félévkor le is rontanak, év végére még javulhat. De szerintem nem éri meg ezen aggódni.
2022. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hetes kommentje ütős!xDDD
2022. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!