Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A régen trendi markmyprofessor...

A régen trendi markmyprofessor oldalt nézi még valaki? Vagy kár negatív jellemzést írnom egyes gyökér tanárokról?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Tárgyfelvétel előtt meg szokás nézni a mai napig. Ugyanakkor azt is tudja mindenki, hogy az ott leírt véleményeket is a helyén kell kezelni.
2022. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megnéztem, és általában mindig valid volt
2022. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony szokás lecsekkolni az új tanárokat ha nem ismerjük
2022. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Markmyprofesszor továbbra is fontos, a gond vele az, hogy nagyon rossz szerveren fut és nem kezeli az embermennyiséget
2022. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Néhány kedves volt tanáromról megírtam a véleményem lássa csak az a maradék 2-3 hallgató.


Durva amúgy, hogy régen mennyivel őszintébb vélemények voltak náluk. Újabban csupa dicséret egy némelyik nagyon hasonló síkú véleményekkel.

2022. okt. 20. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem véletlenszerűen két régi tanáromat, még vannak most szeptember utáni kommentek is rájuk. Szerintem igen, megnézik és kommentelnek is a mai napig a hallgatók, nyilván nem mindenki kommentel, a legtöbben nem foglalkoznak ezzel, és csak tárgyfelvételnél nézik. Én is néztem annak idején minden tárgyfelvételnél, meg az elején kommenteltem 1-1 tanárra, de utólag belegondolva az utolsó években abszolút eszembe sem jutott, hogy létezik :D
2022. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

8 éve diplomáztam, de még ma is ránézek néha :D


Egyébként szinte mindig helytálló volt, amit ott olvastam ott az oktatókról.

2022. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes nézni tárgyfelvétel és vizsgaidőszak előtt, hogy az egyes oktatókról milyen véleménnyel vannak, mert mégis csak relevánsabbak és őszíntébbek a valóban anonim értékelések, mint az ohv kérdőívek pontozásai, amiken a szöveges értékeléseket nem tudjuk meg.

Általában vagy bejönnek vagy nem az értékelések, ugyanis vannak oktatók, akik nézik a saját markmyprofessoros értékeléseiket, ami alapján próbálnak változtatni, már akik hajlandóak az ilyesmire.

Viszont érdemes tényleg helyén kezelni a markmyprofessoron írt értékeléseket, mert van, aki mondjuk személyes sértettségből pontozza le az oktatóját például, de ettől függetlenül a legtöbb értékelés nagyjából helytálló.

2022. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!