Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik fiú évfolyamtársam nagyon furán kezdett viselkedni mostanában

Eddig életében max 2 szót szólt hozzám. Most meg mindig tök kedvesen köszön ha találkozunk. Tegnap láttam, hogy jön be az udvarról és én meg tartottam neki az ajtót és tök cukin megköszönte. Meg múlt héten az volt, hogy az egyik barátnőm megölelt és én megkértem a srácot, hogy szedje le rólam (barátnőmet) és a srác meg meghúzta a haját. Az osztálytársaim azt mondták, hogy "van" barátnője, de szerintem nincs. Szerintetek mért kezdett el ilyen rendesen viselkedni velem? És bocsi hogy összeszedetlen lett!



2022. okt. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát megölelt a barátnőd, amiért le kellett szedni rólad és ezért meghúzta a haját? xDDD Érdekes történet!
2022. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez milyen tanfolyam? Milyen végzettséget ad? Kell hozzá rettségi?
2022. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Akkor elmesélem részletesen hogy mi történt.

A barátnőm sokszor megszokott ölelni és már kicsit idegesítő, hogy majdnem mindig megfojt. Kértem már, hogy hagyja abba, de nem szokta és megkértem a srácot, hogy szedje le rólam. Erre a srác meghúzta a haját. Kb. ennyi.

2022. okt. 25. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meghúzza a barátnőd haját, akkor akar tőled valamit. Érdekes következtetés.
2022. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!