Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nap múlva pótvizsgázom...

2 nap múlva pótvizsgázom történelemből és irodalomból. Valamit tudok, de összesen 36db tétel van. Mivel még nem voltam ilyenen nem tudom, hogy mi hogyan zajlik. Azt tudom, hogy 3 tanár előtt kell felelnem. Könnyű lesz vagy nehéz?

Figyelt kérdés

Viszont irodalomból írásbelit is kell tennem.

Szerintetek milyenek a tanárok?


(Pécs, 508)



2020. aug. 21. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Öcsém, honnan tudjuk. Te jársz oda, vagy mi? Eddig milyenek voltak a tanáraid? Szigorúak? Rendesek?

Ha nem tudsz semmit, akkor nyílván meg fogsz bukni. A semmire nem fognak átengedni, az sicher.


Majd 2 nap múlva írd meg a tapasztalataidat és annyival okosabb lesz a Gyk közössége.

2020. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Padtàrsam rendszeres pótvizsgàzó volt gimiben.

Azt mondta még ő is, hogy nem vészes. Nyilván egész évben nem tanult, így nyáron sem sokat, mégis átment hármassal. Azért te tanulgass, és nem lesz gond!

Általánosban volt egy nagyon buta, szellemileg erősen visszamaradott padtàrsam, aki tényleg nagyon buta volt szegény (nem bántani akarom, tényleg látszódott, hogy nem tud tanulni, nyolcadikban még alig tudott szegény olvasni, meg elolvasott valamit és nem tudta mit olvasott, ilyen alapdolgok). Na, gyenge angol csoportba jártunk (miatta jártam én is oda, mert azt mondta a tanár, hogy inkább maradjak ott vele, és segítsem őt, ne menjek a közepes csoportba), és még sajnos az én segítségem is kevés volt, pedig én tényleg foglalkoztam vele. Na, megbukott az angolos csoportban, ahol négy évig alapszavakat vettünk, és minden szódolgozat 10 szóból állt, pótvizsgára kellett mennie, nyáron nem tudtam neki segíteni, mert ő sosem ért rá, így azt hittem, hogy meg fog bukni. Nem bukott meg, àtrugdostàk, pedig az angoltanár egy igazi kàrörvendő, tűzvörös féreg volt, aki mindig azt ordítozta, hogy soha nem fogjuk semmire vinni, és mind analfabétàk leszünk, és gimiről ne is álmodjunk(persze majdnem mindenki gimis lett).

Szóval, ha ez a tényleg buta gyerek átment egy ilyen mocskos, alja tanárnàl, akkor neked is menni fog. A mai nap még olvasgasd a tételeket, és mondd is fel őket hangosan, holnap már csak egyszer olvasd át, és próbálj meg lenyugodni. Alkoholt már ne nagyon igyál.

2020. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!