Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudok ideiglenes diákigazo...

Hol tudok ideiglenes diákigazolványt és hallgatói jogviszony igazolást kérni? (DE-BTK)

Figyelt kérdés

Olyan hülye kérdés következik, hogy ehhez nem adom a nevem és az arcom az ismerősök előtt, szóval inkább itt kérdezem meg. :D

Addig megvan, hogy a HAK irodában, ami az egyik Kossuth koli földszintjén van, de az hol van konkrétan? Az épület asszem tudom hol van(Google térképpel eddig úgy néz ki, hogy tudom), de az épületen belül merre?

Illetve mielőtt megyek kell írnom e-mailt?


2022. okt. 27. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülye kérdés? Ez érthetetlen számomra. A karod HÖK diákjaid is megkérdezheted, vagy csak kinyomozod ennek a HAK irodának a telefonszámát, és felhívod őket, akkor meg megkérdezel mindent. Én ugyan az Eltére járok, másik karra, de nálunk a tanulmányi osztály is kiadott hallgatói jogviszony-igazolást (a diákot már tényleg máshol kellett nekünk is). Tanulmányi osztálynál emailt volt érdemes előre írni, a másik helyen meg lehetett időpontot foglalni, és akkor ott egyszerre lerendezhetett mindent az ember, vagy állhatott szerencsétlen esetben több órát sorban sorszámhúzással. Épületen belül meg nálunk nyilak/táblák voltak, hogy merre kell menni, helyi portás is segíthet, meg fogod találni.
2022. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!