Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gáz, ha 8 év...

Szerintetek gáz, ha 8 év alatt végeztem el a tanárit?

Figyelt kérdés
Sok minden összejött abban a pár évben 1. félévben a szokatlan tempó, tanulási rutintalanság miatt buktam jó pár tárgyat, majd 3. félévben is 1-et. De nem adtam fel. Csak mégis 2 évet csúsztam. Nagyon gáz ez?
2022. okt. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a lényeg, hogy megvan.
2022. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Senki sem azt fogja nézni, hogy te mikor milyen tárgyból buktál, vagy hány év alatt végeztél. A lényeg, hogy sikerült, és meglett
2022. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én szerintem így első félévben most megalapoztam magamnak instant egy év csúszást minimum egy tárgy miatt, mert bukásra állok egy tárgyból és sok dolog épül rá, és nem hiszem, hogy a második félévben fel tudom venni újra, addig meg a ráépülőket sem tudom. Tehát nekem ez hat év lesz, ha jól számolom.(Azóta rövidült a képzési idő 🤠)

Szóval szerintem annyira nem para. Meg amilyen hiány van az országba... Szerintem senkit nem fog zavarni.

2022. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Kitartást. Ne add fel. 💪😀
2022. okt. 28. 00:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tervezem 😄

Amúgy milyen szakos vagy?😄

2022. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tesi-föci 😀
2022. okt. 28. 00:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanárnak ki akar menni?
2022. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!