Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar sulikban szerdától...

A magyar sulikban szerdától tényleg 35 percesek lesznek az órák?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttad valahol a hitelfórumon kívül???

Naugye

2022. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Előző kérdéseid:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Szerinted, ha valamit sokszor kiírsz a gyakorira akkor az valóraválik? Orbán nézi a gyakorit és ha talál 10 kérdést a 35 perces tanórákról akkor rögtön kormányrendeletet ad ki?


A médiában megjelent, hogy egy iskolában 35 perces tanórák lesznek erre egy IQfighter azt vizionálja, hogy országosan az lesz. Butaságnak tartom az ilyen méretű általánosítást.


A kedvedért körbekérdeztem a baráti körben. Tudtommal Budapesten nincs sehol sem 35 perces tanóra. Nem tudom, hogy az ország többi részében mi a helyzet, de valami hasonlóra számítok.

2022. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem mint ha a 45 percesnek több értelme lenne...
2022. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kötelező iskolába járni, ha már nem vagy tanköteles. Az állam jobban örülne, ha a nem tankötelesek elmennének a szalag mellé melózni minimálbérért.
2022. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2# valakivel összekeversz, én most írom ki először ezt a kérdést.:)
2022. nov. 2. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Origon lattad?
2022. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!