Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BEJELENTETTÉK az online...

BEJELENTETTÉK az online oktatást ?

Figyelt kérdés
Bocsi csak manifesztálok mert nem bírom ezt a hideget tovább

2022. nov. 3. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem, azt jelentették be, hogy télen lesz a nyári szünet.
2022. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Milyen hideget? Meg kint sincs hideg.
2022. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
#1 Ez komoly? Tudsz róla linket küldeni?
2022. nov. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Hideget??? Hol???
2022. nov. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az iskolában, jó lenne ha a gyakori nem veletek lenne tele, attól hogy meg volt már hidegebb nem tudjatok milyen 9 órát úgy ülni hogy a lábaid már keményednek kabátban!
2022. nov. 4. 08:07
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, de jelenleg fútés nélkül se nagyon van kevesebb sehol 20 foknál.
2022. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!


Miért is legyen online oktatás? Legálisan tudj lógni (az elment a netem indokkal), a számonkéréseken tudj csalni?


Az állam inkább kifizeti a rezsit (18 fokra fűtik föl az iskolákat), hogy az olyan IQfighterek mint te iskolába járhass. Nem mondom, hogy a jelenléti oktatásban a hozzád hasonlók hülyére tanuljákmagukat. Viszont a digitális láblógatásban akarom mondani oktatásban még annyit se tanulnál, mint a jelenlétiben.


Beviszel a tanterembe egy hőmérőt és az óra elején kirakod a tanári asztalra, majd az óra végén megnézed mit mutat (ezt levideózod). Ha nincs meg a 18 fok akkor bemész az igazgatóhoz és megmutatod neki a hőmérőt videóval.

Nekem most szünte van. De a múlt héten még végig pólóban voltam bent a suliban. Érdekes csak a Te iskoládban van szibériai hideg. Miért nincs tele a média didergő iskolába járó gyerekkel? Csak a gyakorin rinyálnak egyesek.


Ha annyira nem akarsz iskolába járni akkor miért nem mész el esti tagozatra, vagy miért nem mész el dolgozni?

2022. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Továbbtanulás előtt nem lenne jó az online oktatás. Nekünk a tanárok nem szólnak be a [link] kabát miatt sem (én ilyenben szoktam lenni több órán, meg bélelt csizmában) úgyhogy inkább vegyük át az anyagot az iskolában. Amúgy is hiányoznának az osztálytársaim, ha online lenne az oktatás. 18/l
2022. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
A fåszom az online oktatásba kérdező idén érettségizek és nem óhalytok szopni emiatt a fåszság miatt
2022. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem lesz sehol sem online. Egyébként szerintem ha a tanárok jól leadják az anyagot egyáltalán nem nehezebb felkészülni rá online. Én covid időszakban érettségiztem amikor minden óra online volt. Az én iskolámba a tanárok minden órát megtartottak, felvételt csináltak és külön gyakorló feladatokat adtak.

Nekem sokkal könnyebb volt így felkészülni, ha valamit elsőre nem értettem meg a felvételben megkerestem.

2022. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!