Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zöld Kakas Líceumról véleménye...

Zöld Kakas Líceumról vélemények? Oda tényleg csak fura gyerekek járnak, akik nem képesek más iskolákban helytállni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes gyerekek járnak oda jókora alapítványi támogatás fejében. A nagy többséget elrugdossák az érettségit. Nem a jövő agysebészei járnak oda.
2022. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kólauborkával ***** válasza:

Nekem több barátom járt oda, egyikük sem többdiplomás szakember, de megélnek a maguk módjàn, akkoriban (10-15éve) jó személyiségütanárok voltak ott és a diákok is jóarcok voltak.

A Ferenciek - terénél lévöre gondolsz ugye? Én arra.

2022. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Szerintem a neve nagyon sok mindenről árulkodik..
2022. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok nehézségekkel küzdő gyerek jár oda, de vannak akik teljesen normálisak és csak simán az alternatíva miatt akarnak ott tanulni és mindenkit felkészítenek az éretségire. Azok járnak oda akik önnálóak és akarnak éretségizni. Elméletileg nagyon jó pedagógus tanárok vannak ott és minden egyes diáknak van egy mentora és mindenkire odafigyelnek.


Ezeket csak hallottakból mondom és saját vélemény, bár én nem oda jártam.

márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!