Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezzel csinálhat valamit a tanár?

Ezzel csinálhat valamit a tanár?

Figyelt kérdés

Van egy borzasztó történelem tanárom. Az a gond vele h nem tud fegyelmet tartani. Időnként sztem azt se tudja holvan. Tavaly volt egy normális tanár aki megszerettette velem a törit. Mivel ezzel a tanárral semmit se tanulunk ezért elhatároztam h magam tanulok. Csináltam egy teljese külön füzetet és abba jegyzetelek (kb 60 oldallal vok előrébb mint a tanár).


A kérdés az az h ha ezt a tanár megtudja csinálhat vele vmit vagy nem? Vagy akár intőtad elveszi a füzetem elküld az igazgatóiba. Csak azér mert jegyzetelek. Ezt megtehetu vagy nem?



2022. nov. 6. 09:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Azért gratula a tanárképzésnek-ha ez igaz, nem semmi alakokat szabadítottak a fiatalokra.

Ha bármi gond van, kérd a tavalyi tanár föllépését, segítségét az érdekedben.

2022. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom sokat segit nekem
2022. nov. 8. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!