Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaságinformatikus szak hol...

Gazdaságinformatikus szak hol érné meg elvégeznem legjobban? Győr SZE, Szeged SZTE, Budapest BCE, Budapest BGE, Pécs PTE? Személyes tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

teljesen mindegy, mindenhol alapokat kapsz


a sok seggelés otthon magadtól ami számít majd hogy milyen gazdinfós leszel

2022. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Én PTE-s vagyok. Nem javaslom.

Az órák kb. harmada a közgázon van, ami jó. De a TTK-s oktatók közül nagyon sokan szarnak az egészre, nem tartanak órát, állandóan elmarad, késik, sokkal előbb enged el, nem adja le az anyagot. Nem fejlesztik, frissítik az anyagot, nem adnak gyakorló feladatokat (pedig programozni csak úgy lehet megtanulni, ha csinálod). Több tárgyból is sokan igazából úgy mentek át, hogy amúgy megbuktak volna, de a tanár is jól tudta, hogy ő nem tanított, és azért majdnem mindenkit mégsem buktathat meg.

De azért van pár jó tanár is a TTK-sok közül is.

Szóval szerintem PTE-re ne menj! De lehet, hogy máshol is szar (vagy még szarabb.)

2022. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, melyik milyen, de én az Óbudai Egyetemet választanám, ha pesti vagy, mert ennek alap profilja az informatika, ez pedig leginkább egy informatikai szak. Vidéken pedig azt, amihez a legközelebb laksz, emiatt felesleges utazgatni és költségekbe verni magadat. Budapestnek és talán Debrecennek az az előnye, hogy könnyen találsz gyakornoki munkát, ami nagyon fontos, ha érvényesülni akarsz.
2022. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Corvinuson vagyok gazdinfos, vért izzadunk, nagyon nehéz szak, de az biztos, hogy megéri mert uptodate dolgokat tanulunk, nem elavult programnyelveket, amiket már 10 éve se használt senki, mint az SZTE-sek. Szóval megszenvedünk itt rendesen, de imádjuk. A BGE merfoldekkel könnyebb szerintem, aki innen kibukik az átmegy oda és elvégzi. A vidékiek pedig sehol nincsenek színvonalban se Győr, se Szeged, szinte mindenhonnan van ismerősöm, sok értelmeset nem tanulnak.

Az Óbudait nem ismerem de én biztos nem ingáznék folyamatosan a két kar között.

2023. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!