Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Kiskunféle...

Mi a véleményetek a Kiskunfélegyházi Móra Ferenc gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Milyen a közösség? Milyenek a tanárok? Mennyire erős a suli?

+milyenek a kollégiumok a városban?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. nov. 10. 16:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Tesóm ott tanult, és ott (is) végzett. Én nem járok oda, ő semmivel sem panaszkodott, így nyilván a közösség sem olyan bunkó. Tanárok egy kevés %ával volt gond. Vagyis, a tesóm nem volt oda mind1ikért. Kollégiumok sem annyira vészesek amennyire lenniük kell. Szerintem nem bánnád meg.
2022. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha van kedved írj nyugodtan, én ott tanulok.


Az iskola alapjáraton nem rossz, a közösség változó, tőled is függ, hogy milyen típus vagy.


A tanárok egyébként nagyon rendesek véleményem szerint, nekem bármi gondom volt, eddig segítettek. (Nyilván itt is vannak olyan tanárok, akik miatt eléggé húzom a szám, dehát ez van)


A kollégiumokról nem tudok személyes tapasztalatot adni. 4 kolesz van a városban, ebből egy 100% hogy csak a saját diákjait látja el, egy másik pedig tele van.

A harmadikban csak fiúkat szállásolnak, így egyetlen egy maradt. Ott tudtommal egy szobába próbálják rakni azokat, akik egy iskolába járna. Ismerek több olyan személyt, aki hozzánk jár és ott kolis.

2022. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem ott.

Felvettek volna más város nevesebb iskoláiba is, de ha újra választanom kellene akkor is mórás lennék.

2023. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!