Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megkezdek egy (aktív)...

Ha megkezdek egy (aktív) félévet, akkor meddig iratkozhatok ki, hogy ne bukjak el egy állami félévet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont itt gyakorin mondták egy másik kérdés kapcsán válaszban, hogy ha megtörténik a beiratkozás és felveszel tárgyakat, akkor már számít egy államilag támogatott félévnek.
2022. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem írtam le, de diplomás gyeden vagyok, nappali szakra jelentkeznék, hogy be tudjam adni a kisfiamat bölcsődébe (ez feltétel), de csak az igazolás miatt iratkoznék be (egyébként egyszerűsített munkát vállalnék, mielőtt bárki is rosszra gondolna) és ki akarok iratkozni, mielőtt elveszítek egy államilag támogatott félévet (egyébként levelezős állami ösztöndíjas hallgató vagyok és oda kellenek a félévek!)
2022. nov. 10. 21:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh basszus, az a baj, hogy ezt sehol sem találtam leírva
2022. nov. 10. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég speciális kérdés, nem itt kéne ezzel kapcsolatban tájékozódni. Keresd fel az Oktatási Hivatal ügyfélszolgálatát!


[link]

2022. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!