Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi nyílt napra egyedül...

Egyetemi nyílt napra egyedül vagy szülővel szokás menni?

Figyelt kérdés

Melyik a jellemzőbb, jönni szokott-e a szülő a diákkal a nyílt napra, vagy inkább nem?

Nem akarnám hogy csak én állítsak be szülővel/szülő nélkül.



2022. nov. 12. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy szeretnéd, valszeg senki nem fog rád emlékezni mert az egyetemen már senki nem foglalkozik senkivel magán kívül
2022. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül szoktak többnyire. Ahol én voltam, ott nem nagyon volt szülő, csak 1-1 és ők is inkább a bejárat közelében vártak.
2022. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem rettentő gáz ilyen helyre szülővel menni. Ez nem óvoda, hanem egyetem. Normális szülőnek itt csak a diplomaosztón van helye.
2022. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Engem is elkísért anyukám amikor döntenem kellett, hogy melyik egyetem pszicho kara legyen az első helyen, beült velem az előadásra utána meg ebédeltünk egyet, mi ebben a gáz? Nem az első napomra vagy a vizsgára kísért el, hanem egy nyílt napra...
2022. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én mint egyetemista vettem részt sokszor nyílt napon, beiskolázáson stb., szoktak jönni szülővel sokan. Bár egyedül vagy barátokkal talán többen. De szerintem az égvilágon semmi gáz nincsen benne amúgy.
2022. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én szülővel mentem, mert Fejér megyéből kellett eljutnom Szegedre, szerintem nem gáz, hogy nem hagyták, hogy egyedül eljussak egy messzi városba, ahol még sosem voltam, ha ők is el tudtak vinni. Segítettek megtalálni az egyetemet, aztán a környéken nézelődtek, magára az előadásra nem ültek be velem. De voltak rajtuk kívül más szülők is.
2022. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
18-19 évesen ennyi önállóságod nincs, az elég sokat elmond.
2022. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, ugye megvan, hogy 15-16 évesen is lehet nyílt napra menni? Annyi idősen mész amikor akarsz, nem tudom honnan feltételezed, hogy én éppen 19 vagyok.
2022. nov. 15. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj. 16 évesen simán mentek bulizgatni, de egy nyílt napon fogni kell a kezeteket? Ne vicceljünk már. Felsőoktatás felnőtteknek van.
2022. nov. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
6-os vagyok. A mostani az utolsó félévem a képzésen, mellette dolgozom, magamat tartom el. Egyáltalán nem gondolom, hogy nem lettem önálló, mert a szüleim 18 évesen elkísértek egy nyílt napra. Akárhova eljutok tömegközlekedéssel és gyalog, de természetesen sokkal kényelmesebb és gyorsabb, ha valaki felajánlja, hogy elvisz. Nem "fogták" a kezem, csak felajánlották, hogy elvisznek, én meg nyilván elfogadtam, szerintem bárki szívesebben ülne két órát egy kocsiban, mint hogy három órát nyomorogjon egy buszon.
2022. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!