Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri érettségihez...

Emelt töri érettségihez elég-e többször átolvasnom mind a 4 évfolyam törikönyvét?

Figyelt kérdés
A középszintű 92% lett ha ez számít.

2022. nov. 14. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett 92%? Mert ha 15 éve, és azóta egyáltalán nem foglalkoztál vele, akkor nem feltétlenül lesz elég ennyi.
2022. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ev kozbe tanultal vagy olyan az agyad h ennyibol megjegyzed akkor eleg 🤷
2022. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is jegyzed amit olvasol akkor igen.. ha elolvasod és nem tudod utána, akkor semmi értelme nincs.. szerintem átolvasástol nem fogod megtanulni az egész 4 év anyagát
2022. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, sokkal többet és más jellegű feladatokat kell megoldani emelten.
2022. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 tavalyi évben érettségiztem.

#3 szerintem megjegyzem mivel általában érdekel is, kedvenc tantárgyam kb

#4 mit tanácsolsz?

2022. nov. 14. 21:32
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 mármint még idén májusban, elnézést, összezavarodtam, tavalyi TANévre gondoltam
2022. nov. 14. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Át kell nézni az előző évek érettségi feladatait és vannak felkészítő könyvek is.
2022. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, az előző évek feladataira gondoltam, felkészítő könyveket még nem nézegettem.
2022. nov. 14. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Heló! Nem tudom ti milyen tankönyvből tanultatok, nekünk ofi-s volt, van egy tippem hogy nektek is. Na most ebből 1 alsó hangon 200 oldal, 4 ilyet elolvasni csak egyszer 800 oldalnyi anyag. És ha még ezt többször elolvasod annyival szorzódik. Gimnazistaként ezzel felkészülni, úgy, hogy még másra is kell koncentrálni szerintem nem lenne valami eredményes.

A legjobb dolog amit tehetsz, hogy kitöltögetsz minél többet a régi érettségi feladatsorokból és veszel 1 jó minőségű érettségi felkészítő könyvet. Vagy ami még hasznos lehet, ha a lényeget kijegyzeteled a könyvekből. Sok meló, de időd még van bőven ha most nekiállsz. Ajánlom, hogy haladj a követelményrendszer szerint. Aszerint állítsd össze az anyagod amit előírnak és akkor nem kell félned attól, hogy kihagysz valamit és az sem lesz, hogy feleslegesen pazarlod az időd olyan tananyagra amire nem lesz szükséged.

Egyébként nem kell félni, még csak megszakadni sem kell a felkészülés közben, egyáltalán nem lesz nehéz az érettségi. Élvezd ki az utolsó napjaidat a gimiben! Sok sikert kívánok!

2022. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Élvezd ki az utolsó napjaidat a gimiben! Sok sikert kívánok!"


Olvass figyelmesebben.

2022. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!