Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az apámnak nem jó a 4-es se,...

Az apámnak nem jó a 4-es se, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha érzem, hogy a mostani matek dolgozat nagyon rosszul sikerült. Szerintem 3-mas lesz. És igen van aki ennek örül, de nálam. Ugye jaj osztályelső, és az apám már kikészít, ő kimondta, hogy ő csak az 5-öst fogadja el tőlem. Már az 5-ös alánál is néz. Na és a 4-esről akkor ne is beszéljünk. De én ezt nem akarom, mások is próbálnak nyugtatni, hogy nem baj meg minden de ezek mellett már hogy ne legyen baj? Tanácsokat kérnél légyszives!

2022. nov. 15. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni.

Gondolom apád ilyen "amíg az én kenyeremet eszed"-típusú, innentől kezdve te nem tudsz mit csinálni. Legfeljebb azt, hogy tanulsz, hogy jó jegyed legyen.

2022. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mit csinál, megver? Nem. Akkor? Meghallgatod, közben magadban énekelgetsz, verset mondasz, majd bemész a szobádba. És amint végzel az iskolával, elköltözöl a bántalmazó apádtól.
2022. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk az egyetemen egy 3 as matekért sokan még a tanárt is lepippantanák🙈
2022. nov. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Apádnak közölnöd kellene, hogy téged ez frusztrál, és olvasson már utána, hogy mennyi kiégett és depressziós fiatal van a túlhajtás miatt.

A véleménye nyilván nem fog változni, neked kellene tudnod ezt magadban helyén kezelni. Nem az ő élete, a tiéd. A szülők ilyenkor kompenzálni próbálnak mindig valamit.

2022. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KISTészta válasza:
20%
Szerintem örülj, hogy érdekli a jövőd. Ha ötöst vár tőled az azért van, mert valószínűleg képes vagy rá. Szóval hajrá, majd kijavítod.
2022. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Van még mit tanulnod az életről, Tésztus! Tudod, a gyerek jövője iránti érdeklődés nem kell, hogy együtt járjon a folyamatos becsmérléssel! Ezt majd memorizáld 20 év múlvára, mikor neked is ekkora gyereked lesz!
2022. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Nálam ez nem a tanulmányokkal, hanem a testsúlyommal volt ez. Senki nem bántott miatta, senkit nem érdekelt, nem is voltam olyan nagyon túlsúlyos. Egyedül anyum erőltette a sportot és piszkált folyton. De nem azt a sportoltam amit szerettem, hanem azt, amit ő választott. Azt meg gyűlöltem. Mikor mondtam neki, hogy abba akarom hagyni, azt mondta, ha nem járnék már gurulnék. Emellett persze fogyókúráznom kellett. A te mentalitásod szerint ő csak jót akart nekem.


Találd ki, ki volt anorexiás, és kiben köszön vissza, hogy csúnya és nem szereti senki, ha megkínálják egy kocka csokival? :D


Pedig ismétlem, anyumon kívül senkit nem érdekelt.

2022. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fater bizonyítványát megkeresni :) Én hallgattam anno apaként, tudtam milyen diák voltam :)
2022. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!