Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs elegetek a tanárokból?

Nincs elegetek a tanárokból?

Figyelt kérdés
Nevetséges az összes követelésük, az viszont nonszensz, hogy a gyerekeket is felhasználják, hogy több pénzük legyen... Ennyire gyerekpártiak, úgye. A szülő mit tegyen, ha nem viheti iskolába a gyerekét, mert a kedves pedagógusok sztrájkolnak munkaidőben és arra a gyerekre másként tekintenek, aki nem vesz részt a hülyeségükben?

2022. nov. 18. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nincs.

Lehet dönteni: Most nem megy suliba a gyerek, vagy 10 év múlva. Ha strucc vagy, akkor nem gondolsz a jövőre. Ha van egy kis eszed, akkor viszont képes vagy előrelátóan gondolkodni.

De vszeg nem vagy képes, hisz nevetségesnek tartod a követeléseiket, miközben ők csak azt szeretnék, hogy a gyerekeknek 10 év múlva is legyen oktatása.

2022. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak a bérük miatt sztrájkolnak. Az oktatási rendszerünk nevetségesen elavult, ahogy a tanrend is. Annyi felesleget kell tanítaniuk, és annyi alap dolog kimarad, hogy csak nyűg az iskola.

Egyébként a szülő ne vállaljon gyereket, ha nem tudja felnevelni. Nem úgy kell szülni, hogy majd úgyis berakom a bölcsibe, oviba, suliba x évig - ha meg ez kiesik, akkor meg fel vannak háborodva. Örülni kell és megbecsülni, hogy van ilyen lehetőség INGYEN! Mert rengeteg helyen fizetni kell érte vagy nincs is ilyen lehetőség.

Ha végre összefognának a gyerekek,szülők és tanárok, akkor hamar vége lenne, mert muszáj lenne változtatni. De mivel nincs semmi nagyobb összefogás, mert úgy látszik a szülők szemében az iskola csak egy gyermekmegőrző, elhúzódik a kitartó tanárok sztrájkja.

2022. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nincs.


Azért sztrájkolnak, tüntetnek, mert már nem tudják rendesen elvégezni a munkájukat. Ez nekik és a gyerekeknek is fontos.


Lehet, hogy Te az a fajta vagy, aki magától sosem állna ki semmiért, de ezek a diákok nem.


(Ja, amúgy nyilvánvaló, hogy csak trollkodsz. De attól még igaz, amit írtam.)

2022. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
KÉRDEZŐ!tANÍTSD TE A GYEREKEDET, bár ennyi ésszel, amivel rendelkezel, kétlem, hogy menne,
2022. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Én egyetértek az álláspontoddal kérdező. Szerintem sincs rendjén hogy tanítási/nekik munkaidő alatt sztájkolnak, ezzel elmulasztva a kötelességüket. Nyilván a diákokkal is kiszúrnak ezzel.

Alapvetően a tüntetéssel egyetértek, mert az oktatási rendszer katasztrófa. A béremelésükkel viszont nem. Ebben az országban az emberek többsége alulfizetett, tehát szarul keres, tehát ennyi erővel a fél ország kimehetne tüntetni. Ráadásul amilyen a tanárok hozzáállása, és amennyit dolgoznak, az alapján szerintem nem kéne követelőzniük. Tisztelet a kivételnek. A többségüknek nincs is meg a napi 8 óra munka, és egy rakat szünetet kapnak. A nyári "szabadságuk" is csak 8 hetes. És akkor a többit még nem is említettem.

2022. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
5. Ezt a mantrát már csak a hülyék és az agymosottak szajkózzák.
2022. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Fogadd el a más véleményét. Teljesen reális amiket leírtam.
2022. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

#7, egyáltalán nem reális. Már milliószor leírtuk, hogy ezek a dolgok nem így vannak. Mondjuk első körben elolvashatnád ezt a cikket is:


[link]

2022. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, aki most nem támogatja a tanárokat. Mintha a homlokodra írnád, hogy hülye vagyok és nem is szándékozok ezen változtatni, böfögöm, amit a számba rág a Király.
2022. nov. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Sziasztok!

Na figyi, én teljesen egyet értek azzal, hogy az oktatási rendszer nem jó, elavult és ezen változtatni kell, mert kimarad egy csomó fontos dolog a tanításból, de azzal nem, hogy a tanárok a fizetésük miatt reklamálnak. Pl. amikor covid volt a legtöbb tanár mit csinált? Ültek otthon és parancsolgattak a gyereknek, hogy csinálja meg ezt meg azt a feladatot, de el sem magyarázták, csak krétában leadták. Jó, persze, nagyobb sulikban nyipván volt rendes online tanóra, de kisebb városokban pl. Nagykanizsa sehol nem volt semmi. Több mint fél évig nem tanítottak semmit. És az, hogy kevesebb a fizetésük, mint az Eu-ban bárhol máshol, az meg egész Magyarországnak lehetne a problémája, kivéve annak a 2%-nak,akik szépen beny@lták magukat a parlamentbe és ott vannak Orbán kötül. Le lehet engem ez miatt pontozni, de ennyi, ez az én véleményem.

2022. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!