Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez az egyetem abbahag...

Hogy van ez az egyetem abbahagyásával?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy fél év után abba lehet hagyni egy egyetemi szakot anélkül,hogy vissza kellene fizetni az ösztöndíjat. De ez csak egyszer igaz, vagy akkor is ha megint belekezd egy szakba,majd azt is abbahagyja félév után? Húgom most akarja eljátszani ezt újból. Szerinte akárhányszor abba lehet hagyni egy félév után az egyetemet, a lényeg, hogy egy szemeszternél többet ne legyen valaki az intézmény diákja, és így nem kell semmit visszafizetni. De én remélem nem így van és most végre jól megszívja.
2022. nov. 18. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van és ráadásul a támogatott félévei is elvesznek, Amit csinál értelmetlen.
2022. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy se kell visszafizetni, ha itthon dolgozik.
2022. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Nem igaz, mert ha nem szerez diplomát, akkor munkába kell állni itthon méghozzá 2 éven belül.
2022. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!