Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem (mezőgazdasá...

Debreceni egyetem (mezőgazdasági kar) Tudnátok informálni? Kis kivesézést kérnék.

Figyelt kérdés

Tehát, elsősorban, tudom most december 13-án lesz nyílt nap, melyre megyek is.

Javarészt kérdéseimre ott kapok választ jól tudom.

Kérdéseimet azokhoz teszem fel akik ott tanulnak, vagy tisztában vannak az ottani "rendszerrel"


Hallottam olyat, hogy egy nyílt nap látogatásakor lehet kapni plusz pontot, melyhez ott kell kérni igazoló lapot, nos ez igaz a Debreceni egyetem nyíltnapjaira is?


Van olyan hozzám hasonló aki távoli (esetemben 370 km)? Ti miképp oldjátok meg a lakhatást, ha nem kerültök be a kollégiumba? Illetve munkát lehet e vállalni a tanulás mellett, mert családomat nem szeretném terhelni a tanulmányaimmal semmiképpen.


Van lehetőség beadni a jelentkezést úgy, hogy ha felvételt nyerek 1 éves halasztást kérjek?(az az 1 év alatt le szeretném tenni az emelt kémia és emelt biosz érettségit, mivel informatikát tanulok és most vagyok végzős ebből kifolyólag 8. osztály óta nem volt se kémiám se bioszom.)



2022. nov. 29. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami biztos, hogy Debrecenben r@hadt drága a lakhatás. A jó hír, hogy ha elmész ételfutárnak, simán tudod fedezni tanulás mellett is, de ha az nem jön be más munkalehetőség is akad. Az ilyen diákmelós közvetítő cégeket viszont messzire kerüld el, mert mind csak kihasználják a diákokat.
2022. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretnék kollégiumba bekerülni ha lehetséges, de ez majd elválik. Köszi a választ!
2022. dec. 1. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!