Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi gimnáziumok/szakközépi...

Szegedi gimnáziumok/szakközépiskola közül melyeket ajánljátok?

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok, és mostmár kellene gondolkoznom a továbbtanuláson, mert érik a dolog.4-es 5-ös tanuló vagyok, de eddig egy 3-om vam matekból. Érdekel a rajz,imádok rajzolni. Így szóba jött a Vedres,Tömörkény is, de inkább a Vedresbe húz a szívem. A Deák is szóba jött, és ha ezek közül egy sem jön össze akkor az Eötvös jöhet szóba még. Ezekről a sulikról írjatok, hogy melyeket ajánjátok,mik a tapasztalok.

2022. nov. 29. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért : *van
2022. nov. 29. 22:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szeretsz rajzolni, én mindenképp a Vedrest ajánlanám. A Tömörkény grafika tagozata sem rossz, de ott a gimnáziumi rész kicsit különcként kezeli a technikumi részre járókat ahogy hallottam, míg ez a Vedresben nincs meg, lévén az egész egy technikum. De alapvetően ugyanolyan jó alapokat kapsz mindkét helyen.

Esetleg érdemes lenne kicsit javítani a matekon/esetleg fizikán, és ha azzal megcéloznál valamilyen építészmérnöki szakot a Vedresben, egyenes út vezetne a BME-re, ami azért nem rossz löket. ;)

Már amennyiben ilyen terveid vannak a jövővel kapcsolatban.

2022. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, bár csak most látom. Imádok rajzolni,de fejből tényleg nem megy, illetve félek,hogy a rajzaimmal nem vennének fel. Nem tudom, hogy ide tudok-e esetleg képet küldeni a rajzaimról. Vedreses vagy?
2022. dec. 2. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, én másik iskolába járok, ismerősök elmondásaira tudok csak alapozni.
2022. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Melyikbe jársz?
2022. dec. 3. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, a Tömörkény művészeti szakjait bátran ajánlom tömörkényesként, sok ismerősöm van onnan, nagyon szeretik. A különcként kezelés azért nem igaz, ha hupililára fested a hajad, akkor se fognak rád furcsán nézni :)


A Vedresről nem hallok jókat, a legtöbben azért kerülnek oda, mert a Tömörkénybe nem jutnak be. Az oktatás szintje is lejjebb van azért.

2022. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia utolsó! Kérdezhetek privibe a Tömörkénnyel kapcsolatban?
2023. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, írtam neked
2023. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!