Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milton Friedman Egyetem...

Milton Friedman Egyetem tényleg gáznak számít?

Figyelt kérdés
Csak itt indítanak levelezőn olyan szakot, amire szeretnék jelentkezni, de azt hallottam róla, hogy "gáznak" számít oda járni.
2022. dec. 4. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy egyetemet a tanárai és a hallgatói tesznek naggyá. Menj oda, legyél jó a szakmádban, és öregbítsd az intézmény hírnevét. Nem gáz oda járni szerintem.
2022. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy-két munkahelyet leszámítva sehol és senkit nem érdekel hol végeztél (sok helyen még azt sem nézik hogy mit), csak legyen papírod. Esetleg a Big4-nál szelektálhatnak pl hogy ki milyen suliba járt, de a nagy többséget ez nem érdekli
2022. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
szia! ugyanezen merengek en is, sokaddiplomakent szeretnek valamit, amolyan hobbi szinten, es csak itt inditjak. ez a kommunikacio es mediatudomany azon belul uzleti kommunikacio... vegignyaltam a felvit, sehol mashol nincs ilyen specializacio. nekem pedig a szakmamon max az uzleti vonal dobna tobbet, szoval gondolkodom, mert hiaba kerulnek be mashova is, olyan szakiranyok vannak amiket hasznositani semmilyen formaban nem tudok
2022. dec. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%
Ma olvastam, hogy a fideszes Deutsch Tamás "Tanít" ezen az egyetemen, szóval, igen GÁZ... elgondolkoztam, hogy vajon mit taníthat egy ilyen kvalitású ember?
2023. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Ora temaja: hogy jozanodj ki after utan

2023. jan. 11. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Orbán Récsöl meg a Food Service Management nevű tárgyat tanítja a Corvinuson, szóval oda is jut azért a fideszes IQ-ból bőven…
2023. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!