Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Milton Friedman Egyetemen...

A Milton Friedman Egyetemen mennyire teljesíthetők a gazdasági szakok levelező formában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fentebb említett egyetemre szeretnék majd jelentkezni, munka mellett, valószínű Nemzetközi Gazdálkodásra.


Mit gondoltok munka mellett megoldható a tanulás levelezőin? Esetleg aki itt végzett mennyi időt vett igénybe neki az otthoni tanulás? Tananyagot kapunk online vagy ez hogy van?


Előre is köszönöm :D



2022. máj. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia , én ezen a szakon tanulok, de másik egyetemen. Nekem a Milton friedmannal kapcsolatban nincs tapasztalatom. Mivel nem egy egyetemen tanultam én úgy látom, hogy ez a hiedelem nem igazán létezik. ( a gyengébb egyetem könnyebben teljesíthető)

Mindenhol tanulni kell. Mindenhol más tanárok tanítanak. Ez azt jelenti , hogy eltérően osztályoznak. Van akinél könnyebbek a dolgozatok van akinél nehezebb. Ez ennyire egyszerű. Én nappalira járok, de nem szoktam az összes órára bejárni, így teljesen otthon magamtól tanulok ezekre a tárgyakra . Nem nagy dolog . Levelezőn is leadnak anyagot, általában ez kettő napot vesz igénybe hetente vagy kéthetente. Ez teljesen eltérő egyetemenként . Vannak diák , jegyzetek az anyaghoz a moodle-ben . Szerintem ezeket levelezőn is feltöltik.

2022. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen igen tudom, hogy tanulni kell egy “gyengébb egyetemen” is, nem is ezért jelentkeznék ide.


A matekos tárgyak mennyire nehezek?

2022. máj. 13. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok

Szerintem az analizis nehezebb, de nem teljesíthetetlen . Gyakorolni kell sokat rá.

A mikro és a makro könnyebb sokkal , illetve vállalatgazdaságtan is zsokott lenni ami szintén nagyon egyszerű számításokat tartalmaz. Talán még a mikro számítások nehezebbek , de teljesen egyszerű polinom deriválások vannak benne , meg kis egyenlet rendezés , átszorzás stb és a képleteket kell tudni .

2022. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaid :D
2022. máj. 16. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elkezdted már a Miltonon? Milyen, hogy bírod, mennyire nehéz?
2023. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Végül nem ide jelentkeztem.

A Varsói Menedzsment egyetemen fogok kezdeni :D

2023. szept. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!