Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Első félév végi anatómia...

Első félév végi anatómia kollokvium hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Elsősorban a SOTE érdekelne mert oda járok. Mennyi idő jut egy emberre? Nehezebbeket kérdeznek, mint a demókon?

2022. dec. 4. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rég jártam a SOTE-re, de a kérdések nehézsége hasonló volt, mint a demókon, nyilván az anyag sokkal nagyobb volt. Vigyél magaddal csokit meg vizet.
2022. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hangtorzító ***** válasza:

Szia!


Én ötödéves vagyok szóval már nem most voltak azok az anatvizsgák, és meg is változtattak néhány dolgot de a lényeg ugyanaz maradt.


Teljesen vizsgáztatófüggő a vizsga. Átlagban azt mondanám, hogy a bonctermi rész 30p alatt fixen megvan. A demós kérdések fognak ismétlődni, a nehézség kb ugyanaz csak több a kérdés.

2022. dec. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!