Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közel 30 évesen, semmi mással,...

Közel 30 évesen, semmi mással, mint érettségivel történelem szak?

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt.


Semmire nem jutottam az életben tanulás ügyileg, történelem viszont mindig érdekelt és szerettem. Sokat olvasok belőle. Szinte napi szinten.


Anno érettségi után beiratkoztam könyvtár szakra, de őszintén elmenekültem onnan. Olyan arcok voltak ott.

Meg nem éreztem magaménak.


Töri viszont több éve elkezdett csábítani. Régen is napirenden volt, de lebeszéltek róla. Mondván, semmit nem ér.



2022. dec. 5. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj bele ha érdekel!

Régészetet végeztem Történelem szakkal együtt, nagyon sok dolgot tanultam ott és olyan forrás kritika ismeretet amit a mindennapi hétköznapokban is jól tudok használni hírek olvasásakor.


Amúgy külön állások ehhez a szakhoz nem igazán kötődik de egy sima BA diplomával is már több helyre ellehet jutni, mert van ahova az iskolázottság szintje kell

2022. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel, vágj bele. Bár elég nehéz, s fárasztó tud lenni.
2022. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Csak ne magyarországon jó ha lehet kérni ilyet.
2022. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem azért hanem azért mert máshol sokkal jobbak a feltételek.
2022. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Akár taníthatnál
2022. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
33%
Az utolsó mondatban viszont van valami, ezt el kell ismerni.
2022. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
0%
Ha érdekel tanuld.
2023. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!