Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak kitűnő tanulmányi átlagga...

Csak kitűnő tanulmányi átlaggal lehet átkerülni önköltséges tanrendről államira?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a helyek függvényében veszik át a kérelmezőket, az eredményeik alapján.
2022. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Általában 3,5-es átlag elég szokott lenni, ha van elég hely.
2022. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
2. Olyan nincs, hogy általában!
2022. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En kituno eredemenyekkel probalkozom 3 eve, helyhiany miatt elutasitottak esdig mindig a kervenyemet.
2022. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakfüggő. Tanári szakon gondolom esélyesebb, mint egy gazdaságin, aztán ki tudja. Azért nem szívesen rakják vissza az embert. "Fizessen a paraszt."
2023. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanári szakon utasítják el helyhiány miatt a kérelmemet. 4,7-es átlag, 5,+ KKI, ez lesz a 3. Év (bár még nem kaptam meg a levelet, de sejtem), hogy elutasítják.

Ha bárki kételkedik, nyugodtan keressen, megvannak a határozatok 😀

Nem szak, hanem rendszerfüggő. Ahhoz, hogy engem átvehessenek, egy ugyan ilyen szakpárúnak kell kiesnie az évfolyamomon, aki nincs. Tehát nyílván esélyem sincs, csak vicces.

2023. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Hát, akkor az utolsó mondatomban van az igazság. Vicc amúgy, hogy tanárin kell az egyik legnagyobb átlagot produkálni, 2 szakkal+módszertani tárgyak, aztán csengess ki 500 ezret félévente. Akkor az újrafelvételizés játszik, gondolom én. Apropó, visszatérve, van olyan szak tanárin kívül, ahol 3.5 átlagot kell produkálni? Tanárin voltam amúgy én is, 1 évig. 😂
2023. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!