Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A technikumi végzettség emelt...

A technikumi végzettség emelt érettséginek minősül ?

Figyelt kérdés
2023-ban szeretnék egyetemre jelentkezni (OE-KVK), emelt érettségit nem tettem, viszont érdeklődnék, hogy az "Erősáramú elektrotechnikus" végzettség emelt szintű érettséginek minősül-e a pontszámítás során. Kifejezetten a villamosmérnök szakirány vonz, éppen ezért úgy gondoltam, hogy az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki kar lehet a legideálisabb számomra. Köszönöm a válaszokat! :)

2022. dec. 12. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem számít emelt érettséginek, és a jelenlegi felvételi eljárásban (2023 őszi félév) még kötelező az emelt érettségi megléte az egyetemre való jelentkezéshez.
2022. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Megnéztem. Jó lesz a végzettséged a megjelölt szakhoz.
2022. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Elfogadják
2022. dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. dec. 13. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
1. Szövegértési problémáid vannak, ne posztolj hülyeségeket, inkább tanulj.
2022. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Nem számít annak. Emelt érettséginek csak az emelt érettségi számít. Aki 2005 előtt érettségizett ott van helyettesítő, ffszv a neve.
2022. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!