Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ebben az országban olyan...

Van ebben az országban olyan közepiskola ahol normális, értelmes és érett diákok vannak?? Mert én eddig eggyel se találkoztam.

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy van valami irónikus abban, hogy ezt valaki "Ordító gyerek :D" felhasználónév alatt kérdezi...
2022. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Én egy normális iskolába jártam, ahova intelligens emberek jártak. De az az iskola megszűnt.
2022. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Középiskolában senki nem lesz érett, korból adódó az éretlenség. Ahogy óvodában sem lesz senki nyugdíjas.


Értelmes emberek voltak az én osztálytársaim is, de az érett konolyságtól kva messze voltunk mindannyian.

2022. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én komolyabb voltam középiskolásként, mint most, 20 évvel később :(

Akkor sikeres voltam, most meg...

2022. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkorú diákok között mindenütt vannak és lesznek is "éretlenek", azaz olyanok, akik néha idétlenkednek. Én egy elit gimnáziumba jártam, és ott is voltak az órák közti szünetekben hülyéskedők. Ezt nem lehet elkerülni.
2022. dec. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"én eddig eggyel se találkoztam"

Hol szoktál középiskolákkal találkozni és eddig hánnyal sikerült?

2022. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rólad mit lehet tudni?

Fiú vagy Lány vagy?

Fiút vagy Lányt keresel?

Honnan írsz?

2022. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8/8 vagyok, abszolút egyetértek azzal hogy a szex és a pián kívül, meg a bammeg és egymás überelése rém unalmas és értelmetlen ami a mai messenger csoportokban megy, iphone csoportos sms ek sem különbek, ~16 os korosztálynál.
2022. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ő valószínűleg az a meg nem értett, rendkívül komoly ember, aki nem bulizik, nem iszik, nem csinál semmit, ezért gondolja magát rendkívül érettnek meg felsőbbrendűnek, holott ugyanolyan eretlen világképe van, mint barki más korabelinek.
2022. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!