Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ebben az országban olyan...

Van ebben az országban olyan közepiskola ahol normális, értelmes és érett diákok vannak?? Mert én eddig eggyel se találkoztam.

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Minden kamasz ilyen.

Lányoknak megvan az a szuperképességük a lábuk között amivel nyitottabbak feléjük a 20+ fiatalemberek. Akik érettek hozzájuk hasonlóan vagy mégjobban. Mindenesetre megütik a szintet.

2022. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
79%

Mit kell érteni érett alatt? Én gimibe egy olyan tagozatra jártam ahová 16 éves kortól lehetett jelentkezni, és többnyire olyan osztálytársaim voltak akik egyszer valamilyen oknál fogva kihullottak a korábbi sulijukból vagy csak simán úgy mint én, szakiskola után szeretett volna érettségizni nem "gyorstalpalón" hanem rendesen 4 év alatt.

Azt hinné az ember hogy akkor biztos valami gyűjtő hely lehet mert mégis kit rúgnak ki egy iskolából ami miatt újra kell kezdje nyilván narkósok stb. Közben dehogy, csak sokak családi helyzetük miatt muszáj voltak dolgozni is és nem bírták a kettőt egyszerre. Pont talán ez volt az ami miatt elég sokan komolyabbak voltak nálunk mint az átlag mert nem szerették volna elszúrni ezt az esélyt is. Persze itt is voltak hülyéskedések, de az elég ritka szerintem mikor a legfurcsább, leggyengébb osztálytársat is nemhogy kiközösítette az osztály hanem még segítették is. Szóval szerintem ez is egyfajta érettség :)

2022. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Biztosan van. Keress tovább.
2022. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!