Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumot ajánlotok?

Milyen gimnáziumot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan gimit keresek Budapesten vagy környékén ahol jó és elfogadó a közösség (tudom hogy osztály függő de úgy általában) vannak bulik meg lehetsz önmagad, támogatják a kreativitást. Kicsit ilyen művész suli hangulat csak annyi különbséggel hogy legyen tanulmányi elvárás. Tudom hogy csomó kérdés van de ezeket csak az tudja aki oda jár/ járt. Rólam annyit hogy most egy katolikus gimiben vagyok es szörnyen érzem magam. Hittan és matek kivételével minden ötös, sokat zenélek olvasok meg festek. Előre is köszönöm a válaszokat!

#Budapest #gimnázium #dontjudgeme
2022. dec. 18. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Valami olyat keress ahol nem tüncikéznek a tanárok. A saját érdekedben mondom.
2022. dec. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szent László Gimnázium Kőbányán, ott van rajztagozat, mellette a város egyik legjobb gimije. Hittan szerintem nincs ott amúgy.
2022. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Kőbányát messziről kerüld nem rossz gimi a szent Laci,de a halál f#szán van,keress egy belvárosi gimit, százszor jobb. Msgnyílik előtted a világ,ha nem egy drogtanya melletti gimit akarsz
2022. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
#1-es nagyon buta vagy,sajnállak :(
2022. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3-as, Kőbánya mitől van a halál faszán? :D Ráadásul a város mértani középpontja a Lászlótól párszáz méterre van. Ez a környék közel se olyan rossz, közel van az Örs vezér tere és több vonatállomás is, így a közlekedés is megfelelő. Mert a belvárosban a 8. kerület bizonyos részei sokkal jobbak :D
2022. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Rajtagozat van még a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban és a Újbudai Széchenyi István Gimnáziumban is.
2022. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi a bajjal azzal, ahova most jársz?
2022. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sokkal liberálisabban gondolkozok mint a többi tag és mint a tanárok, emiatt ki vagyok rekesztve, meg basztatanak. Pl. kaptam majdnem kaptam egy intőt amiért felvettem egy prideos táskát ami az ofőnek nem tetszett (hittan tanár). Amúgy művészeti szempontból 0, pedig nekem fontos lenne nekem. Ja meg ugye nem vagyok vallásos.
2022. dec. 20. 18:12
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Liberális létedre nem tudod elfogadni, hogy mások máshogyan gondolkodnak? :D

Akkor nem liberális lesz az, másik skatulyát találj ki magadnak...

2022. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Azért iskolásként kétlem, hogy te határozottan kötődni tudsz bármilyen ideológiához.


Még a személyiséged sem fejlődött ki rendesen, csak követed a divatot amit làtsz máshol.


Ezért mondtam neked, hogy olyan iskolát keress ahol nem tünciznek mert ott minőségi képzést és személyiség fejlesztést kapsz.

2022. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!