Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetek orvos úgy, hogy...

Lehetek orvos úgy, hogy borderline személyiségzavarral diagnosztizáltak és 1 hónapot feküdtem bent pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Amíg nem szedtem antidepresszánst nagyon labilis és depressziós voltam. Mióta szedem teljesen megváltozott az életem. Kiegyensúlyozott vagyok és nincsenek hangulatingadozásaim. A viselkedésem teljesen normális. Pszichiáter szeretnék lenni. Nem tudom ez lehetséges-e így.

2022. dec. 20. 14:09
 1/6 anonim válasza:
84%

Engem is érdekelne. Nekem nincs diagnózisom, de valami nincs rendben.


Véleményem szerint lehetnénk ettől függetlenül, de remélem valaki tud biztos infót írni.

2022. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehetsz, kérdés hogy bírni fogod-e. Eleve az egyetem is nagy nyomás, utana a rezidenskedés... nem egy álom nyugis munka.
2022. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Legalább jobban megérted a betegeket.
2022. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Lehetsz, sajnos senki nem vizsgál pszichés alkalmasságot az egyetemen. A sajnost nem a te kórképedre értem, azzal az orvossá válás szempontjából semmi gond nincs. Az egyik legjobb barátom egyébként borderline 2-vel pszichiáter, köszöni szépen, jól megy neki.
2022. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Amennyi selejt orvos dolgozik észre sem veszik hogy valami nem 100-as nálad
2022. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint középsúlyos borderline beteg írom, hogy igen, lehetsz :) én meg jogász leszek jövőre (akkor záróvizsgázom, ha minden jól megy és nem bénázom el a dolgokat....)


Az a helyzet, hogy a mai fiatalok között kifejezetten elterjedt ez a kórkép, és ettől még semmivel sem vagyunk kevesebbek...


Különben Csernus pszichiátert tudnám még példaképpen felhozni :) Ő aztán NAGYON NEM volt rendben, mégis elismert orvos lett.

2022. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!