Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem egyéni tanrendre?

Van esélyem egyéni tanrendre?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni gazdaságinformatikus alapképzésre egyetemen, de ezzel párhuzamosan alapképzést végzek egy külföldi egyetemen nappali tagozaton (1500 km+) és ott is élek, így értelemszerűen nem tudnék hétvégente bejárni órákra. Van esélyem így egyéni tanrendre? Nappalira vagy inkább levelezőre jelentkezzek? Ezt az igényemet mikor kell jelezni az egyetem felé?

2022. dec. 26. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felvettek, akkor lehet kérelmezni. Mivel nem fogsz bejárni, mindegy a munkarend. ha engedik úgyis megoldod, ha meg nem, akkor kiíratozol.
2022. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tanárokkal egyenként kell ezt letisztázni, meg a tanszékvezetővel. Lehet hovatalosan is, papírral, aláírással, de nekem többnyire az is elég volt, hogy a félév elején kérelmeztem emailben. Persze nyomós indok kell hozzá elvileg, de ami neked van, az szerintem elég nyomós. :)
2022. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják engedni, egyik szaktársam németből jár be gyakorlati órákra mert nem kapott ő se egyéni tanrendre engedélyt. Kb lexarják hogy milyen nyűgöd van vagy hogy éppen 2000 km-el arrébb laksz
2022. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!