Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyéni tanrendre átlehet...

Egyéni tanrendre átlehet menni az egyetemen (SZTE ETSZK), ha már csak 5 kredit kell, meg egy félév tesi?

Figyelt kérdés

2 tantárgyam lenne még. 5 Kredit összesen és egy félév tesi.

Szeretnék egyéni tanrendet igényelni.

Erre való hivatkozással, hogy már csak 2 tárgyam van, lehet igényelni?

Ilyen esetben a tesit is átlehet vinni egyéni tanrendbe?


Köszönöm előre is.



2015. júl. 3. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az SZTE-t nem ismerem, de alapból a tanulmányi és vizsgaszabályzat határozza meg, hogy mi alapján adható egyéni tanrend. Tehát első körben azt nézd meg.

Más kérdés, hogy kérni bármit lehet, legfeljebb ha nem felel meg a szabályzatnak, akkor elutasítják. Ha szerencséd van, akkor elfogadják.

2015. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Legtöbb iskolában, ha már csak 10-15% kredit hiányzik akkor az indok az igénylésre. Szte szabályzatában, ezt az indoklást nem írják, de kisebb Főiskolákéban meg nagyobb Egyetemeknél írják.

Azért írtam ide, hátha valaki tud vagy hallott konkrét tapasztalatot , hogy csak pár kredit hiányzott és akkor egyéni tanrend lett belőle.

2015. júl. 3. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Értelek, én ilyennel még nem találkoztam, hol engedélyezik ezt?
2015. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!