Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK-ra, TTK-ra vagy...

ELTE-BTK-ra, TTK-ra vagy BME-re szorgalmi időszakban be lehet menni külsősként vagy ez csak belépőkártyával vagy hasonló rendszerrel lehetséges?

Figyelt kérdés

Munkából kifolyólag gyakran megfordulok mindkét campus vonzáskörzetében, 1-2 órás holtidőt kellene valahol rendszeresen elütnöm, ideális esetben laptopon dolgozgatva. Ez lehetséges valahol?

Néhány éve a BTK-ra jártam, akkor ez ott lehetséges volt, ez változott azóta?


2022. dec. 29. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előadások nyilvánosak.
2022. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem az előadások érdekelnének (lásd fentebb), hanem az, hogy egyáltalán be lehet-e menni az épületbe vagy ez csak belépőkártyával lehetséges.
2022. dec. 29. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezi meg senki, hogy ki vagy és mit keresel ott. Fogod magad és besétálsz, ennyi.
2022. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet. :) Még a könyvtárnak is van teljesen nyilvános része.
2022. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Mi ez a visszakérdezés!? Ha az előadások nyilvánosak azaz bárki számára megtekinthető, szerinted be lehet lépni az épületbe vagy nem te észkombány? Vagy szerinted azoknak akik nem rendelkeznek beléptetőkártyával kivetítik óriáskivetítőn az udvaron vagy mi?
2022. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-s: neked mi fáj valójában? Mert hogy nem ez a kérdés, az is biztos.
2022. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Az hogy boldog kiegyensúlyozott volt az életem és az egészségemmel nem volt soha semmi probléma de a kérdező hozzászólásának elolvasását követően éreztem hogy elkezdett növekedni egy tumor az agyamban és a vérképem is elváltozott valamint levert a verejték


Félek hogy nagyon le fog csökkenni az átlagos intelligenciahányados a szentélyben ahol professzor emeritus vagyok ezért muszáj leszek megjelenni amint a delikvens belép az egyetem épületébe hogy kompenzáljam a deficitet

2022. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Abszolút tudatában sem vagy annak, milyen komoly bajod van.
2022. dec. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha az ELTE BTK ra akar bemenni egy külsős megkérdezik tőle, hogy tudja e a sajtburger recepjét, ha tudja mehet.


Ha TTK ra akar menni ELTE- vagy BME-n, akkor eléraknak egy jó kis diffegyenletet, ha nem oldja meg, megkövezik.


Vicc volt, na, ne akarjatok érte kinyírni! :)))

2023. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mért kellett lepontozni? Nem szeretitek a viccet? Akkor mondok másikat, egy humorista fizetése attól függ, hogy mennyire humoros.


Előző vagyok, ma 14:45. Nevessetek velem.

2023. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!