Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha olyan tetelt huzok ki...

Ha olyan tetelt huzok ki szobeli vizsgan az egyetemen amit nem tudok egyatalan es nem akarok vele szenvedni akkor mit kellene mondanom a tanarnak? Nem keszultem fel es inkabb jovok legkozelebb vagy mi? 😅

Figyelt kérdés
Elsoeves vagyok es ez lesz az elso szobeli vizsgam egyetemen, kesobbi idopontot akartam felvenni de nem sikerult. Ha okyan tetelt huzok inkabb megmondanam h akkor UV-zni szeretnek, de nem tudom hogy kellene ezt elmondanim ahelyett hogy baggatok arrol a tetelrol amirol fogalmam sincs…

2023. jan. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha abszolút semmit nem tudnál mondani a tételről, akkor egyszerűen megmondhatod,hogy elnézést, ezt a tételt nem tudod, szeretnél visszajönni másik időpontban. Vannak tanárok, akik értékelik is, hogy nem húzod az idejüket. De én a helyedben már akkor is megpróbálnám, ha csak pár dolog jutna eszembe.
2023. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondhatod egyenesen így, hogy még nem tartasz ott, eredetileg későbbre tervezted ezt a vizsgát, de csak itt volt hely. De mivel abszolút nincs semmi vesztenivalod, én mindenképpen megpróbálnám. Én csak egyszer adtam vissza tételt, telefonkönyv jellegű volt az anyag és teljesen leblokkoltam. Viszont könnyű rászokni arra, hogy visszaadod, és nagyon rá lehet fázni.
2023. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!