Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kispesti Deák Ferenc...

Milyen a kispesti Deák Ferenc gimi német nemzetiségi része?

Figyelt kérdés

Nagyon erős,inkább olyanokat keresnének akik magas szinten tanulják a nyelvet vagy esetleg azok is bejuthatnak akik haladó szinten tartanak?

Igazából most állok iskolaválasztás előtt és inkább a német nyelvet szeretném tovább tanulni viszont nem tudom elég-e a tudásom az iskolába.Vannak ismerőseim akik nagyon szeretik viszont mind angolosok.Az idő viszont nagyon sürget igy már nem tudom kihez fordulhatnék.



2023. jan. 3. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel valamelyik némettanárt telefonon, vagy írj neki. (A honlapjukon talán föllelhető az egyes tanárok elérhetősége.) Ha tanár nincs, akkor keress egy igazgató-helyettest, vagy hívd fel magát az igazgatót.
2023. jan. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Végül hogy döntöttél?
2023. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végül beirtam elsőnek, viszont a szóbelin rájöttem, hogy tényleg eléggé le vagyok maradva(pedig félévkor dicséretes voltam)A teszt része, volt amikor alig akart menni, de volt olyan is amikor ment.Mondjuk én tényleg teljesen kimentem a 30percből pedig azt mondták, hogy kb annyi idő alatt kész.Igazaból már nem is tudom, hogy tényleg oda akarok e menni.
2023. márc. 8. 19:03
 4/8 anonim válasza:
#2 vagyok. Én is elsőnek tettem be. Ha nem tetszett neked, akkor sorrendváltoztatáskor tedd lejjebb. Nyilván ez az én véleményem, csak tanács
2023. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de azért köszi.Neked, hogy ment a szóbeli?
2023. márc. 12. 07:44
 6/8 anonim válasza:
Jól, most tették ki az ideiglenes rangsort. Hanyadik vagy?
2023. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia. Végül hova mentél?
2023. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, engem is érdekelne a végső döntés 🙂
2023. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!