Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetek abban az esetben,...

Mit tehetek abban az esetben, ha a konzulensem mulasztása miatt nem tudok állam vizsgázni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leadtam időben a szakdolgozatot, azonban a plágium százalék magasabb lett, ami miatt javításra szorulna a szakdolgozatom. A tanár azonban kb december 20.-a óta semmire sem reagál, már le is kellett volna adnia hitelesítésre, ami szinten nem történt meg, mivel a hibákat korrigálni sem tudtam így, hogy nem jelentkezett már két hete. Ilyen esetben lehet valamit tenni vagy tényleg csuszok egy egész évet emiatt? A TO csak 8.-an nyit, hiába irtam a konzulensnek öt e-mailt az utóbbi két hetben, válasz nem érkezett.
2023. jan. 3. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Megtanulhatsz helyesen írni pl...
2023. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Elment síelni. Ezt bele kellett volna kalkulálnod, mielőtt plagizálni kezdtél...
2023. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Plágium, nem helyesírási hiba van benne, kosz a hasznos választ!
2023. jan. 3. 19:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom az egész sztorit kiírni mert felismerhető lenne, a lényeg, hogy több, mint ket hete nem érem el semmilyen formában. A szakdolgozat hamarabb le lett adva, még december elején.
2023. jan. 3. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem hallottál még olyasmiről, hogy az egyetemi tanárok is mehetnek szabadságra? Sőt, meg is betegedhetnek. Lehet, hogy kórházban fekszik. Semmi közöd hozzá. Azt is tudhattad előre, hogy a TO mikor lesz nyitva, hogy valaki máshoz irányítsanak, ha kell...
2023. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyenről meg nem is hallottam, hogy egy konzulens nem jelez időben vissza vagy szól róla, ha szabadságon lesz. Volt már ilyen korábban, szólt előre, hogy nem lesz elérhető, de most se kép, se hang. Minimális százalékkal lett több a plágium, valamit rosszul hivatkoztam, sok munka volt benne, nem szeretnek emiatt egy évet csúszni. Nem gondolom, hogy ne lenne elvárható egy tanártól, hogy időben visszajelezzen vagy végezze a munkáját. Vagy akkor ne vállaljon el konzulens szerepet.
2023. jan. 3. 19:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Es ha a konzulens nem ír arról, hogy menjek máshoz, akkor mégis ki tájékoztatna erről? A TO-nak ehhez semmi köze…
2023. jan. 3. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Fordulj a kar dékánjához.
2023. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenről meg nem is hallottam, hogy egy konzulens nem jelez időben vissza vagy szól róla, ha szabadságon lesz... Nem gondolom, hogy ne lenne elvárható egy tanártól, hogy időben visszajelezzen vagy végezze a munkáját. Vagy akkor ne vállaljon el konzulens szerepet."

De nem biztos, hogy szabin van, mondom, lehet, hogy elcsapta a villamos, vagy akármi váratlan esemény történt.

2023. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Es ha a konzulens nem ír arról, hogy menjek máshoz, akkor mégis ki tájékoztatna erről? A TO-nak ehhez semmi köze…"

A TO-ra tartozik minden tanulmányi ügy. Ez is az egyetemi tanulmányaiddal kapcsolatos. Biztos volt már ilyen a világtörténelemben, tehát a TO tudja, hogy minek kell ilyenkor történnie, akkor is, ha neked fogalmad sincs.

2023. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!