Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Álmos vezér gimnázium...

Az Álmos vezér gimnázium (XIV. ker.) es a Zrínyi M. Gimnázium (X. ker.) nyelvi tagozatai érdekelnének. Milyen az oktatás? Milyenek a tanárok? Sokat kell-e órán jegyzetelni? Bármi hasznos info, ami egy SNI-s (aspergeres diáknak) jól jöhet. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Zrínyibe jártam 10 évvel ezelőtt, akkor korrekt volt az oktatás a nyelvi előkészítőn. Azóta nem tudom, hogyan változott a helyzet, de mindig törekedtek a színvonal megtartására. Jellemzően a tanárok is tanulócentrikusak, próbálnak segíteni és nem agyonterhelni.
2023. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha megfogadod a tanácsom: az Álmost kerüld el jó messziről!
2023. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laura Horváth válasza:

Én imádtam az Álmost, de mint kb mindenhol itt sem túl jó a nyelvi oktatás.

A Zrinyi nyelvi oktatásáról se hallotam jókat.

Az oktatás egyébként jó, én szerettem, egy másik suliból mentem át ahol kb érettségizni nem tudtam volna annyira nem oktatak semmit. Jegyzetelni tanár függő mennyit kell, de sokszor le lehet fotozni a ppt-t vagy a tanárok megosztják. Az Álmos nagyon elfogadó én csak ajánlani tudom.

2023. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2/3, te oda jársz vagy oda jártál?
2023. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es (2-es vagyok) igen, oda jártam
2023. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!