Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy milyen iskolák léteznek ? Van róluk lista város szerint ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Google és az internet a barátod....Én elég jóban vagyok velük :-)
2023. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általános iskola, középiskola, egyetem vagy nyelviskola? Milyen iskolát keresel?
2023. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olyat, ahol szakmát lehet tanulni. A google mutat néhány találatot, hogyha beírja az ember, hogy mit akar, de az nyilván nem az összes iskola.

Harmadik válaszoló, ilyenre gondoltam, köszönöm, csak 1 a probléma, kiválasztom azt, hogy szakképző intézmény az összes megyében erre nincs találat.

2023. jan. 16. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem működött a keresés. Kiválasztottam az intézmény jellegénél a szakképző intézményt, majd rákattintottam a keresés gombra, és 118 találat jelent meg.
2023. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Képzéstípusnál kiválasztod a technikumot vagy a szakképző iskolát. (A technikum érettségit is ad.)

2023. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ötös, én kiválasztottam az intézmény jellegénél a szakképző intézményt és az intézmény státuszánál, hogy aktív, szünetel (többet is lehet) és nincs találat. Csak a megszűnt kiválasztásával van találat. Ez furcsa.


Hatos, köszönöm a másik linket is. Mondjuk itt feltűnően kevés a választási lehetőség, nem látok például olyat az i betűnél, hogy informatika, az sz betűnél, hogy számítástechnika, p betűnél, hogy programozó vagy ilyesmiket.


Olyan érzésem támadt, hogy még senki nem készített olyan weboldalt, ahol A-tól Z-ig minden szakma fel van sorolva, amik valahol elvégezhetőek az országban, tehát rendszeresen frissítik is.

Ettől függetlenül köszönöm mindenkinek a válaszát.

2023. jan. 18. 03:37
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!